Říjen 2013

1. povídka Harry, Draco a Ginny aneb Malfoy je teplej.

8. října 2013 v 13:11 | Daphne |  Harry Potter - fan ficiton
Tak a tady je 1. povídka:

Jednoho chladného odpoledne stál Harry v mudlovské čtvri a čekal na Ginny. Slíbil jí, že koupí mudlovský dort, jelikož je jejich páté výročí svatby.
Najednou se u cukrárny zjevil Draco Malfoy. Harrymu se zrychlil dech a stáhl žaludek. Draco se blížil a Ginny stále nikde nebyla. Podvědomě začal couvat. Malfoy se začal šíleně usmívat. Zatlačil Harryho do postranní uličky a ještě šíleněji se začal šklebit.
"Čau Herry!" řekl Malfoy. "Dneska je hezky co? Jak se máš Harry? Nemáš chuť na něco vzrušujícího? Novýho? Já teda jo a můžu ti to nabídnout."
Harry mlčel a ticho prořezával jenom jeho rychlý dech.
"Seš srab Harry! Fakticky srab!"
"Co mi chceš?" zeptal se Herry jasným hlasem, když konečně nabral dech.
"Ále jen tak mě napadlo jestli nemáš chuť se trošku povyrazit!" Odpověděl Draco.
"Právě tady na někoho čekám." Namítl Harry znovu mírně zastřeným hlasem "A ty to nejsi." dokončil myšlenku.
"Ach to je mi líto! Možná bych ti ale mohl udělat společnost." Řekl Malfoy a začal si svlékat bundu.
"Je mi horko víš Harry? Víš proč? Za to můžeš ty!!! Vždycky sis myslel, že tě nenávidím. Nebylo to tak! Miloval jsem tě! Vždycky a moc, jenže tys mi ubližoval! Odmítal mě a tak jsem se začal mstít..."
Malfoy chtěl ještě něco namítnout, jenže se za ním ozvaly rychlé avšak tiché kroky.
"Giny!!!" pomyslelk si radostně Harry. Už nemohl vydržet jak ho Malfoy otravuje. Potřeboval aby něco odpoutalo jeho pozornost. A teď byl právě příhodný okamžik zasáhnout. Zkontroloval si úhel Dracova pohledu a vyrazil. Smetl Draca (který se nemohl bránit) k zemi a tryskal pryč. V běhu zachytil Ginny a odvlekl jí do jiné vedlejší uličky. Konečně si mohl vydechnout. Jeho žena byla naštěstí natolik taktní, že ser na podrobnosti příliš nevyptávala.Doufám, že se vám to líbilo a pokračování bude příště.
Vaše Daphne